QUIZ: Pomiar pewności siebie

Cześć! Czy wiesz, jak bardzo pewny siebie jesteś w obliczu zbliżających się egzaminów maturalnych? Mamy dla Ciebie coś wyjątkowego – interaktywny quiz, który pomoże Ci zmierzyć i zrozumieć Twój poziom pewności siebie!

Ten quiz został specjalnie zaprojektowany z myślą o Tobie, maturzysto. Zadajemy pytania, które dotykają kluczowych aspektów pewności siebie, takich jak Twoje podejście do wyzwań, sposób radzenia sobie ze stresem, a także wiara w swoje umiejętności. To nie tylko szansa, by dowiedzieć się czegoś więcej o sobie, ale także okazja do zdobycia cennych wskazówek, jak wzmocnić swoją pewność siebie w drodze do matury.

Po zakończeniu quizu otrzymasz spersonalizowane wyniki i praktyczne porady. Dowiesz się, jakie są Twoje mocne strony i na czym możesz jeszcze popracować, aby stawić czoła nadchodzącym wyzwaniom z większą pewnością.

Nie czekaj! Sprawdź, jak pewny siebie jesteś. To może być Twój pierwszy krok do lepszego przygotowania się do matury i do budowania pewniejszej przyszłości. Zobacz sam, jak dużo możesz zyskać!

Blog maturalny

Z naszego bloga dowiesz się, co zrobić, by przejść przez maturę bez większych obrażeń. Chcemy Ci np. podpowiedzieć, jak sensownie pisać i co koniecznie trzeba przeczytać. Pierwszą lekturą obowiązkową powinny być poniższe wpisy.
Odwołanie od wyniku matury 2024 - krok po kroku

Odwołanie od wyniku matury 2024 – krok po kroku

Nie zgadzasz się w wynikami matury? Masz wątpliwości, czy odpowiednio policzono punkty? Odnosisz wrażenie, że Twoje wyniki powinny być lepsze? Jest na to rozwiązanie! Od wyników matury można się odwołać. Umożliwia to specjalna procedura przewidziana w kilku krokach, z którymi warto się zapoznać.

Gdy czujesz, że na maturze coś poszło nie tak… Co robić?

Maturzysto/ Maturzystko 2024! Po egzaminach czas na wyniki. Choć egzaminacyjny stres już powinien zejść, to wcale nie znaczy, że nastały spokojne czasy. Teraz mnożą się obawy o wyniki. Jak poszło? Czy nie lepiej było zaznaczyć inną odpowiedź? Powinienem/ powinnam inaczej odpowiedzieć na to pytanie….
Język polski na fali zmian matura 2024.

Język polski na fali zmian

Słyszeliście o zmianach w języku polskim? Ledwie 7 maja 2024 roku o godzinie 9.00 wystartował egzamin maturalny z języka polskiego na poziomie podstawowym, a już za trzy dni ogłoszono zmiany w języku polskim. Szok, zaskoczenie, niedowierzanie.