Poznaj nasze kursy

Te materiały wideo są obliczone na sukces. Zebraliśmy do kupy całą masę maturalnej wiedzy i chcemy się nią z Tobą podzielić.  Kliknij i dowiedz się jak wyrównać swoje szanse na egzaminie maturalnym.

Przygotowanie do matury z języka polskiego z Ulą: jak stworzyć plan wypowiedzi na maturze ustnej?

Kurs wideo z Ulą pomoże Ci bez stresu przygotować się do matury z języka polskiego. W tym odcinku poznasz – jak stworzyć plan wypowiedzi na maturze ustnej? Powodzenia!

Przygotowanie do matury z języka polskiego z Ulą: pojęcia przydatne na maturę z Pozytywizmu i Młodej Polski.

Kurs wideo z Ulą pomoże Ci bez stresu przygotować się do matury z języka polskiego. W tym odcinku poznasz – pojęcia przydatne na maturę z Pozytywizmu i Młodej Polski.. Powodzenia!

Przygotowanie do matury z języka polskiego z Ulą: zagadnienia językowe przydatne na maturę ustną.

Kurs wideo z Ulą pomoże Ci bez stresu przygotować się do matury z języka polskiego. W tym odcinku poznasz – Zagadnienia językowe przydatne na maturę ustną. Powodzenia!

Przygotowanie do matury z języka polskiego z Ulą: jak przygotować się na maturę rozszerzoną z języka polskiego? 5 przydatnych wskazówek.

Kurs wideo z Ulą pomoże Ci bez stresu przygotować się do matury z języka polskiego. W tym odcinku poznasz – jak przygotować się na maturę rozszerzoną z języka polskiego? 5 przydatnych wskazówek. Powodzenia!

Przygotowanie do matury z języka polskiego z Ulą: obowiązkowe zagadnienia maturalne z epok literackich – antyk, średniowiecze, renesans

Kurs wideo z Ulą pomoże Ci bez stresu przygotować się do matury z języka polskiego. W tym odcinku poznasz obowiązkowe zagadnienia maturalne z epok literackich – antyk, średniowiecze, renesans. Powodzenia!

Przygotowanie do matury z języka polskiego z Ulą: 5 najczęstszych błędów podczas rozwiązywania pierwszej części arkusza

Kurs wideo z Ulą pomoże Ci bez stresu przygotować się do matury z języka polskiego. W tym odcinku poznasz 5 najczęstszych błędów podczas rozwiązywania pierwszej części arkusza. Powodzenia!

Powtórka z polskiego z Katarzyną Włodkowską: matura sierpniowa

Przedstawiamy kurs powtórkowy z języka polskiego przygotowany przez Katarzynę Włodkowską, egzaminatorkę CKE. Dzięki kursowi uzyskasz cenne wskazówki bezpośrednio od osoby, która zna się na egzaminie maturalnym z języka polskiego jak nikt inny. Pani Katarzyna dzieli się swoimi spostrzeżeniami oraz radami, które pomogą w efektywnym przygotowaniu się do matury. W trakcie kursu krok po kroku przeprowadzimy Cię […]

Dyżur z j. polskiego – odpowiedź na 50 pytań maturzystów!

Czy wskazanie i krótkie omówienie występowania konwencji w jakiejś lekturze jest kontekstem? Czy w temacie maturalnym z podstawy może pojawić się wiersz, jako punkt wyjścia pisania wypracowania? Czy w pytaniach niejawnych mogą być lektury z listy obowiązkowej? Na czym można na maturze zapisać sobie odpowiedzi, żeby w domu sprawdzić a żeby nikt nie miał problemu […]

Język polski: Wielka Powtórka Żaka

Wielka Powtórka z Polskiego to kurs, który został opracowany na podstawie transmisji na żywo, mającej na celu pomóc uczniom w przyswojeniu wiedzy na egzamin maturalny z języka polskiego. Podczas kursu uczestnicy poznają różne techniki i strategie, jak efektywnie podejść do egzaminu, a także jak odpowiednio konstruować wypowiedź argumentacyjną, radzić sobie z czytaniem ze zrozumieniem oraz […]

Adaptacje filmowe, które musisz zobaczyć przed maturą z polskiego

Jak przygotować się do matury 2023 z polskiego oglądając filmy? Obejrzyj lekcje Miecia Mietczyńskiego, z których dowiesz się jakie adaptacje lektur maturalnych musisz zobaczyć przed egzaminem.

3 uniwersalne sposoby, aby zdać maturę z każdego przedmiotu

Brama między latami spędzonymi w ławce, a dorosłością. Dla wielu jest koszmarem, wielu spędza sen z powiek. Mowa oczywiście o maturze. Sprawdź jak najlepiej przygotować się do egzaminu maturalnego. Kiedy najlepiej zacząć się uczyć, a kiedy zrobić przerwę? Jak zarządzać stresem? Posłuchaj tych, którzy są już po egzaminach w rozmowie z naszymi ekspertami – Piotrem […]