Poznaj nasze kursy

Te materiały wideo są obliczone na sukces. Zebraliśmy do kupy całą masę maturalnej wiedzy i chcemy się nią z Tobą podzielić.  Kliknij i dowiedz się jak wyrównać swoje szanse na egzaminie maturalnym.

Przygotowanie do matury z języka polskiego z Ulą: jak stworzyć plan wypowiedzi na maturze ustnej?

Kurs wideo z Ulą pomoże Ci bez stresu przygotować się do matury z języka polskiego. W tym odcinku poznasz – jak stworzyć plan wypowiedzi na maturze ustnej? Powodzenia!

Przygotowanie do matury z matematyki z Pauliną: jak zrozumieć interpretację geometryczną z jej przełożeniem na układ równań?

Matematyczna porcja wiedzy. W tym odcinku poznasz sposób – jak zrozumieć interpretację geometryczną z jej przełożeniem na układ równań? Krok po kroku poprowadzimy Cię przez sposób rozwiązywania zadań, z którymi będziesz musiał się zmagać na egzaminie maturalnym. Powodzenia!

Przygotowanie do matury z matematyki z Pauliną: proste równoległe i proste prostopadłe

Matematyczna porcja wiedzy. W tym odcinku poznasz sposób na proste równoległe i proste prostopadłe. Krok po kroku poprowadzimy Cię przez sposób rozwiązywania zadań, z którymi będziesz musiał się zmagać na egzaminie maturalnym. Powodzenia!

Przygotowanie do matury z języka polskiego z Ulą: pojęcia przydatne na maturę z Pozytywizmu i Młodej Polski.

Kurs wideo z Ulą pomoże Ci bez stresu przygotować się do matury z języka polskiego. W tym odcinku poznasz – pojęcia przydatne na maturę z Pozytywizmu i Młodej Polski.. Powodzenia!

Przygotowanie do matury z języka polskiego z Ulą: zagadnienia językowe przydatne na maturę ustną.

Kurs wideo z Ulą pomoże Ci bez stresu przygotować się do matury z języka polskiego. W tym odcinku poznasz – Zagadnienia językowe przydatne na maturę ustną. Powodzenia!

Przygotowanie do matury z języka polskiego z Ulą: jak przygotować się na maturę rozszerzoną z języka polskiego? 5 przydatnych wskazówek.

Kurs wideo z Ulą pomoże Ci bez stresu przygotować się do matury z języka polskiego. W tym odcinku poznasz – jak przygotować się na maturę rozszerzoną z języka polskiego? 5 przydatnych wskazówek. Powodzenia!

Przygotowanie do matury z angielskiego z Oliwią: past perfect

Czas na kolejną porcję maturalnej wiedzy. W tym odcinku poznasz past perfect. Dowiesz się, w jakich sytuacjach należy ten czas używać i o czym warto pamiętać, tworząc wypowiedzi. Z naszymi video lekcjami nauka gramatyki jest łatwiejsza, niż się spodziewasz. Powodzenia!

Przygotowanie do matury z angielskiego z Oliwią: tryby warunkowe

Czas na kolejną porcję maturalnej wiedzy. W tym odcinku poznasz tryby warunkowe. Dowiesz się, w jakich sytuacjach należy ich używać i o czym warto pamiętać, tworząc wypowiedzi. Z naszymi video lekcjami nauka gramatyki jest łatwiejsza, niż się spodziewasz. Powodzenia!

Przygotowanie do matury z języka angielskiego z Oliwią: Czasy przyszłe. Future simple, be going to, present continuous.

Kurs wideo z Oliwią pomoże Ci bez stresu przygotować się do matury z języka angielskiego. W tym odcinku poznasz zagadnienia maturalne- czasy przyszłe. Future simple, be going to, present continuous. Powodzenia!

Przygotowanie do matury z języka polskiego z Ulą: obowiązkowe zagadnienia maturalne z epok literackich – antyk, średniowiecze, renesans

Kurs wideo z Ulą pomoże Ci bez stresu przygotować się do matury z języka polskiego. W tym odcinku poznasz obowiązkowe zagadnienia maturalne z epok literackich – antyk, średniowiecze, renesans. Powodzenia!

Przygotowanie do matury z języka polskiego z Ulą: 5 najczęstszych błędów podczas rozwiązywania pierwszej części arkusza

Kurs wideo z Ulą pomoże Ci bez stresu przygotować się do matury z języka polskiego. W tym odcinku poznasz 5 najczęstszych błędów podczas rozwiązywania pierwszej części arkusza. Powodzenia!

Przygotowanie do matury z matematyki z Pauliną: logarytmy

Matematyczna porcja wiedzy. W tym odcinku poznasz sposób na logarytmy. Krok po kroku poprowadzimy Cię przez sposób rozwiązywania zadań, z którymi będziesz musiał się zmagać na egzaminie maturalnym. Powodzenia!