Poznaj nasze kursy

Te materiały wideo są obliczone na sukces. Zebraliśmy do kupy całą masę maturalnej wiedzy i chcemy się nią z Tobą podzielić.  Kliknij i dowiedz się jak wyrównać swoje szanse na egzaminie maturalnym.

Przygotowanie do matury z matematyki z Pauliną: jak zrozumieć interpretację geometryczną z jej przełożeniem na układ równań?

Matematyczna porcja wiedzy. W tym odcinku poznasz sposób – jak zrozumieć interpretację geometryczną z jej przełożeniem na układ równań? Krok po kroku poprowadzimy Cię przez sposób rozwiązywania zadań, z którymi będziesz musiał się zmagać na egzaminie maturalnym. Powodzenia!

Przygotowanie do matury z matematyki z Pauliną: proste równoległe i proste prostopadłe

Matematyczna porcja wiedzy. W tym odcinku poznasz sposób na proste równoległe i proste prostopadłe. Krok po kroku poprowadzimy Cię przez sposób rozwiązywania zadań, z którymi będziesz musiał się zmagać na egzaminie maturalnym. Powodzenia!

Przygotowanie do matury z matematyki z Pauliną: logarytmy

Matematyczna porcja wiedzy. W tym odcinku poznasz sposób na logarytmy. Krok po kroku poprowadzimy Cię przez sposób rozwiązywania zadań, z którymi będziesz musiał się zmagać na egzaminie maturalnym. Powodzenia!

Przygotowanie do matury z matematyki z Pauliną: funkcja kwadratowa

Matematyczna porcja wiedzy. W tym odcinku poznasz sposób na funkcję kwadratową. Krok po kroku poprowadzimy Cię przez sposób rozwiązywania zadań, z którymi będziesz musiał się zmagać na egzaminie maturalnym. Powodzenia!

Przygotowanie do matury z matematyki z Pauliną: działania na potęgach

Matematyczna porcja wiedzy. W tym odcinku poznasz sposób na działania na potęgach. Krok po kroku poprowadzimy Cię przez sposób rozwiązywania zadań, z którymi będziesz musiał się zmagać na egzaminie maturalnym. Powodzenia!

Przygotowanie do matury z matematyki z Pauliną: równania wymierne

Matematyczna porcja wiedzy. Krok po kroku poprowadzimy Cię przez sposób rozwiązywania zadań, z którymi będziesz musiał się zmagać na egzaminie maturalnym. Powodzenia!

Przygotowanie do matury z matematyki z Pauliną: nierówność z wartością bezwzględną

Matematyczna porcja wiedzy. W tym odcinku poznasz sposób na nierówność z wartością bezwzględną. Krok po kroku poprowadzimy Cię przez sposób rozwiązywania zadań, z którymi będziesz musiał się zmagać na egzaminie maturalnym. Powodzenia!

Przygotowanie do matury z matematyki z Pauliną: wielomiany

Matematyczna porcja wiedzy. W tym odcinku poznasz sposoby rozwiązywania równań wielomianowych.

Powtórka z matematyki z Krzyśkiem Chojeckim: matura sierpniowa

Kurs wideo dotyczący egzaminu maturalnego z matematyki jest prowadzony przez Pana Krzysztofa Chojeckiego. Podczas kursu zostaną omówione różne typy zadań egzaminacyjnych. Pan Krzysztof w szczególności skupi się na strategiach rozwiązywania zadań zamkniętych, wprowadzając techniki analizowania, eliminowania zbędnych informacji oraz selektywnego wyboru odpowiedzi.

Powtórka z matematyki: matma na 30% z Michałem Dulewiczem

Matematyk Michał Dulewicz zaprasza na wyjątkowy kurs maturalny. W ciągu kilku intensywnych sesji wideo zgłębisz tajniki maturalnych zagadnień. Dowiesz się, jak skupić się na 1-3 kluczowych działach, by maksymalnie wykorzystać swój czas. Poznasz strategie rozwiązania arkusza. Pan Michał pokaże Ci, jak zaatakować każde zadanie, by nawet niepełne rozwiązanie przyniosło Ci cenne punkty. Odkryjesz hacki maturalne: Czy […]

Dyżur z matematyki – strategie rozwiązywania zadań maturalny i rady jak zdać maturę z matematyki

Kurs wideo dotyczący egzaminu maturalnego z matematyki jest prowadzony przez Panią Barbarę Dubiecką-Kruk. W pierwszej części kursu Pani Barbara przedstawi szczegółowy opis egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym, przykładowe zadania egzaminacyjne wraz z rozwiązaniami oraz zasady oceniania. W drugiej części kursu przedstawione zostaną informacje na temat egzaminu maturalnego na poziomie rozszerzonym. Podczas kursu omówione zostaną różne […]

Matematyka: Wielka Powtórka Żaka

Kurs jest nagraniem z Wielkiej Powtórki Żaka poświęconej matematyce, który odbył się 18 kwietnia na platformie. Powtórkę przeprowadził Krzysztof Chojecki, który jest nie tylko nauczycielem, ale także autorem kursów i programów, a przede wszystkim znany w internecie jako Pan Pistacja na YouTube. W tym dwugodzinnym kursie, prowadzący omówi różnice między formułami egzaminów maturalnych z 2015 […]