Żak Team
Co po maturze?
2 min

Co po maturze? Zostań social media managerem!

Treść wpisu

  Od dziecka miałeś jasno wyznaczoną ścieżkę.

   Najczęściej było tak: najpierw podstawówka, potem liceum, a po maturze studia. 

  Czasem rodzina to Ci całą przyszłość zaplanowała. Lekarza, prawnika… no jakiś taki prestiżowy zawód. Czyli po studiach jeszcze kilka lat dodatkowej nauki, specjalizacji, egzaminów i potem już sielanka. Tylko praca aż do emerytury. 

  Gdyby tylko dało się inaczej…

  Alternatywa dla nauki na studiach

  Statystyki pokazują jasno. Pracodawcy szukają pracownika z doświadczeniem i praktyczną wiedzą. Chcą mieć człowieka, który szybko zacznie wykonywać swoje zadania, bez długiego przyuczania. Dlatego zamiast kilku lat spędzonych na studiach dziennych wybierz alternatywę.

  Szybki kurs w Żaku. Kilka miesięcy nauki i zyskujesz praktyczną wiedzę w wybranym zawodzie. Dlaczego to się opłaca? Bo uczysz się od razu na programach i narzędziach, z których potem będziesz korzystać w pracy. Weźmy na warsztat kurs social media managera. 

  Zostań specem od mediów społecznościowych

  Rodzina mówiła Ci – nie siedź z nosem w telefonie? Wyłącz tego Fejsbuka? Nic nie osiągniesz siedząc tylko w tych internetach? Pokaż im, że się mylili. W Żaku możesz się nauczyć jak prowadzić kampanie reklamowe, moderować komentarze, zarządzać kryzysami i przede wszystkim jak ZARABIAĆ na tym co lubisz. Dowiesz się jak zostać ekspertem od zarządzania contentem w social mediach. A patrząc na ciągły rozwój mediów społecznościowych: Facebooka, Instagrama, Linkedina, TikToka – to Twoja wiedza i umiejętności przydadzą się na rynku pracy. 

  Cały kurs odbywa się w formie online – czyli nie musisz jeździć daleko, żeby zdobyć praktyczną wiedzę! 

  Zajrzyj na stronę Żaka i dowiedz się więcej na temat kursu Social media manager!

  https://zak.edu.pl/oferta-edukacyjna/ksztalcenie-jednoroczne/social-media-manager

  Podziel się Wiedzą z Przyjaciółmi!

  Odwołanie od wyniku matury 2024 – krok po kroku

  Nie zgadzasz się w wynikami matury? Masz wątpliwości, czy odpowiednio policzono punkty? Odnosisz wrażenie, że Twoje wyniki powinny być lepsze? Jest na to rozwiązanie! Od wyników matury można się odwołać. Umożliwia to specjalna procedura przewidziana w kilku krokach, z którymi warto się zapoznać.

  Gdy czujesz, że na maturze coś poszło nie tak… Co robić?

  Maturzysto/ Maturzystko 2024! Po egzaminach czas na wyniki. Choć egzaminacyjny stres już powinien zejść, to wcale nie znaczy, że nastały spokojne czasy. Teraz mnożą się obawy o wyniki. Jak poszło? Czy nie lepiej było zaznaczyć inną odpowiedź? Powinienem/ powinnam inaczej odpowiedzieć na to pytanie….

  Język polski na fali zmian

  Słyszeliście o zmianach w języku polskim? Ledwie 7 maja 2024 roku o godzinie 9.00 wystartował egzamin maturalny z języka polskiego na poziomie podstawowym, a już za trzy dni ogłoszono zmiany w języku polskim. Szok, zaskoczenie, niedowierzanie.