Materiały dla maturzystów: matematyka i język polski

learn
Jak się uczyć? Matura 2023

Materiały dla maturzystów: matematyka i język polski

Z przyjemnością informujemy, że mamy dla Was zestaw specjalnych materiałów, które pomogą Wam w skutecznym przygotowaniu się do matury z matematyki i języka polskiego. Nasze kursy zostały stworzone przez doświadczonych nauczycieli i ekspertów, którzy z pasją dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Matematyka: 4 najczęstsze błędy na maturze i sposoby radzenia sobie z nimi – Michał Dulewicz

Kurs przygotowany przez Michała Dulewicza skupia się na unikaniu typowych błędów podczas przygotowań do matury z matematyki. Uczestnicy dowiedzą się, jak zrozumieć pojęcia, efektywnie rozwiązywać zadania oraz opanować dowody matematyczne, by osiągnąć sukces na egzaminie.

Matematyka: Wielka Powtórka Żaka – Krzysiek Chojecki

Wielka Powtórka Żaka z matematyki to dwugodzinny kurs wideo, gdzie Krzysztof Chojecki omawia różnice między formułami egzaminów maturalnych oraz przedstawia arkusz maturalny w formule 2023. Uczestnicy będą mieli okazję rozwiązywać przykładowe zadania i poznać tablice maturalne.

Dyżur z matematyki – strategie rozwiązywania zadań maturalny i rady jak zdać maturę z matematyki – Barbara Dubiecka-Kruk

Prowadzony przez Panią Barbarę Dubiecką-Kruk kurs wideo koncentruje się na szczegółowym omówieniu egzaminu maturalnego z matematyki na obu poziomach. Podczas kursu uczestnicy poznają różne typy zadań, strategie rozwiązywania problemów oraz otrzymają praktyczne rady dotyczące przygotowań do egzaminu.


Język polski – Wielka Powtórka Żaka – Katarzyna Włodkowska

Kurs Wielka Powtórka z Polskiego, prowadzony przez Katarzynę Włodkowską, pomoże uczniom w przyswojeniu wiedzy na egzamin maturalny z języka polskiego. Uczestnicy poznają techniki i strategie przygotowań, konstrukcji wypowiedzi argumentacyjnych oraz radzenia sobie z czytaniem ze zrozumieniem i maturą ustną.

Dyżur z j. polskiego – odpowiedź na 50 pytań maturzystów! – Katarzyna Włodkowska

W tym kursie Katarzyna Włodkowska odpowiada na 50 pytań zadawanych przez maturzystów dotyczących egzaminu maturalnego z języka polskiego. Uczestnicy znajdą odpowiedzi na różnorodne pytania, porady dotyczące przygotowań, a także informacje na temat unikania częstych błędów.

Niezależnie od tego, czy potrzebujecie solidnej powtórki, czy też szukacie praktycznych porad i wskazówek, nasi eksperci zadbają o Wasze potrzeby i pokażą Wam, jak osiągnąć sukces na egzaminie maturalnym. W naszych kursach skupiamy się na najważniejszych zagadnieniach, omawiamy różne strategie rozwiązywania zadań, a także uczymy Was, jak uniknąć typowych błędów.

Nie czekajcie, zarejestrujcie się już dziś na wybrane kursy i zacznijcie swoją przygodę z nauką, która zaprowadzi Was na szczyt!

Podoba Ci się ten wpis? Podziel się nim na swoim wallu!

Facebook
Twitter
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare

Zaloguj się

Zarejestruj się

i uzyskaj dostęp do darmowych kursów video i arkuszy maturalnych!

To pole jest wymagane.

Wyrażam dobrowolną zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną materiałów marketingowo-informacyjnych od Centrum Nauki I Biznesu Żak z siedzibą w Łodzi Sp. z o.o. (93-105), ul. Milionowa 21, KRS: 0000254643, na wskazany w formularzu:

To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.