Żak Team
Co po maturze?
2 min

Wyniki matur 2022! Jak Ci poszło?

Treść wpisu

  Wyniki matur już za nami! Jak tam? Udało Ci się zdobyć tyle procent, ile chciałeś_łaś? Tak/nie? Jeżeli jesteś zadowolony/a, to super – GRATULUJEMY! Poszło Ci tak średnio? Spoko – zawsze możesz poprawić maturę za rok! Jeżeli natomiast czeka Cię II runda w sierpniu to czytaj koniecznie do końca. Mamy dla Ciebie protipa. 

  Co po maturze?

  Studia? Praca? 

  A może… szkoła policealna? Nie słyszałeś/łaś o tym? To świetna alternatywa, dla osób, którym zależy na zdobyciu zawodu w krótkim czasie. Praktyczne zajęcia, fach w ręku i wchodzisz na rynek pracy płynnie….i zaczynasz zarabiać. Minimum teorii – maksimum ćwiczeń. Dzięki temu jesteś gotów/gotowa do podjęcia pracy w interesującym Cię zawodzie. W Żaku znajdziesz bogaty wybór kierunków. Sprawdź ofertę szkół medycznych i policealnych. I to ASAP! >>https://zak.edu.pl/oferta-edukacyjna

  Kurs poprawkowy z matury

  Matura nie poszła po Twojej myśli? Matma okazała się za trudna? A może angielski Cię kill im? 

  Nie bój nic! W sierpniu runda 2! A żeby tym razem wrócić z tarczą, a nie na tarczy to najlepiej ogarnąć dobry kurs przygotowujący do matury poprawkowej.

  Kurs stacjonarny

  Kurs on-line

  Powtórkę materiału lepiej zacząć już dziś! Nie zwlekaj i zapoznaj się z programem kursów maturalnych. Przygotuj się do sierpniowej poprawki!

   

  Podziel się Wiedzą z Przyjaciółmi!

  Odwołanie od wyniku matury 2024 – krok po kroku

  Nie zgadzasz się w wynikami matury? Masz wątpliwości, czy odpowiednio policzono punkty? Odnosisz wrażenie, że Twoje wyniki powinny być lepsze? Jest na to rozwiązanie! Od wyników matury można się odwołać. Umożliwia to specjalna procedura przewidziana w kilku krokach, z którymi warto się zapoznać.

  Gdy czujesz, że na maturze coś poszło nie tak… Co robić?

  Maturzysto/ Maturzystko 2024! Po egzaminach czas na wyniki. Choć egzaminacyjny stres już powinien zejść, to wcale nie znaczy, że nastały spokojne czasy. Teraz mnożą się obawy o wyniki. Jak poszło? Czy nie lepiej było zaznaczyć inną odpowiedź? Powinienem/ powinnam inaczej odpowiedzieć na to pytanie….

  Język polski na fali zmian

  Słyszeliście o zmianach w języku polskim? Ledwie 7 maja 2024 roku o godzinie 9.00 wystartował egzamin maturalny z języka polskiego na poziomie podstawowym, a już za trzy dni ogłoszono zmiany w języku polskim. Szok, zaskoczenie, niedowierzanie.