Żak Team
Co po maturze?
3 min

Kariera w branży beauty! Jak zacząć zarabiać już po szkole?

Treść wpisu

  Nie chcesz czekać kolejnych 5 lat żeby się uniezależnić od rodziców? Chcesz już dzisiaj wziąć sprawy w swoje ręce? Zacząć zarabiać? I jednocześnie uczyć się, żeby szybko zyskać jeszcze lepszą pracę? No to mamy coś dla Ciebie!

  Nie od dziś wiadomo, że branża beauty należy do sektora usług, który w ostatnich latach może pochwalić się niebywałym przyrostem. Rośnie świadomość klientów (tak, Panowie również korzystają z usług pielęgnacyjnych), a więc i na rynku pracy potrzeba ekspertów zdolnych do świadczenia usług na najwyższym poziomie. Co ciekawe, żeby móc rozpocząć pracę w tej branży nie trzeba spędzać kilku lat na studiowaniu. Wystarczy mądrze do tego podejść! 

  Szkoła policealna – tytuł zawodowy w zaledwie w dwa lata! 

  Grunt to właściwe podejście. Nauka w szkole policealnej ma wiele plusów. Największym z nich jest bogata oferta kierunków. My dzisiaj skupimy się na jednym z nich – techniku usług kosmetycznych. Czyli popularnej kosmetyczce. Co da Ci nauka w szkole policealnej? I czego się nauczysz na tym kierunku? Przekonaj się! 

  Jakie są zalety nauki na tym kierunku w Żaku? Przede wszystkim w 2 lata zdobędziesz rzetelną wiedzę! Stawiamy na praktyczne ćwiczenia, a więc oprócz teoretycznych podstaw (żeby zabiegi pielęgnacyjne nie miały przed Tobą tajemnic) nauczysz się wykonywania wszystkich podstawowych zabiegów. Kolejny plus to cena! Nauka na kierunku Technik usług kosmetycznych jest darmowa! No i uczysz się w weekendy (zjazdy masz najczęściej w 2 weekendy w miesiącu), więc możesz na spokojnie pracować od poniedziałku do piątku i jednocześnie się rozwijać. Brzmi spoko, co nie? Zajrzyj tutaj!

  Kurs na stylistkę paznokci

  Inny sposób na ogarnięcie wymarzonych kwalifikacji to specjalistyczny kurs. Kosmetyczka średnio Ci podeszła? A może zainteresuje cię praca w zawodzie stylistki paznokci. 

  W Żaku wystarczy rok nauki, aby móc rozpocząć pracę w salonie stylizacji paznokci. Na zajęciach nauczysz się wszystkiego, co potrzebne, aby rozpocząć swoją przygodę w branży beauty. Dowiesz się jak wykonywać najmodniejsze zdobienia, przedłużać paznokcie, pielęgnować dłonie twoich klientek. Aż 70% zajęć to praktyczne ćwiczenia. Dzięki temu nie będziesz miała problemu z rozpoczęciem w zawodzie stylistki. Nauka także odbywa się w weekendy, co oznacza, że możesz bez problemu pracować i się uczyć. Sprawdź tutaj!

  Jeżeli jesteś ciekaw/ ciekawa, jakie jeszcze kierunek lub kursy oferuje Żak, to zajrzyj na stronę https://zak.edu.pl/oferta-edukacyjna.

  Szkoła policealna – jaką wybrać? 

  Najlepiej tę, która oferuje najlepsze warunki edukacyjne i jest blisko Ciebie!. Sprawdź, czy w Twojej okolicy nie ma przypadkiem oddziału Żaka. To największa sieć szkół policealnych w Polsce, w której stawia się głównie na praktykę. Nie wierzysz? Przekonaj się sam i sprawdź ofertę kierunków w ramach szkół policealnych i szkół medycznych. Przepraszamy… DARMOWYCH kierunków. Bo zdecydowana większość kierunków kosztuje zawrotne 0 zł. Niezły deal. Prawda? 

  Sprawdź koniecznie na https://zak.edu.pl/oferta-edukacyjna/szkoły-policealne lub https://zak.edu.pl/oferta-edukacyjna/szkoły-medyczne 

  Podziel się Wiedzą z Przyjaciółmi!

  Co wziąć ze sobą na maturę 2024? Maturalny niezbędnik

  Matura 2024 coraz bliżej. Przygotowania trwają w najlepsze. Tegoroczni maturzyści i tegoroczne maturzystki na rzęsach stają, żeby ogarnąć naukę i jak najlepiej przyswoić materiał, a przy tym zachować balans lub przynajmniej coś na jego kształt.

  Jak się przygotować do matury ustnej 2024?

  Matura ustna to inna bajka, niż egzaminy pisemne. Warto wiedzieć, jak do niej podejść, żeby dobrze poszło. Jak się przygotować do egzaminów ustnych? Co zrobić, żeby dobrze się zaprezentować przed komisją i zabłysnąć wiedzą? Jak poradzić sobie z emocjami, gdy staje się oko w oko z komisją? Czy można opanować stres? Matura ustna 2024 — […]

  Kalendarz matur 2024, czyli kto, co i kiedy zdaje?

  Terminy egzaminów maturalnych ustala Centralna Komisja Egzaminacyjna (CKE). Jaki jest plan matur 2024? Kto, co i kiedy zdaje? Odpowiedzi poniżej. Dla jednych do wiadomości, a innym dla przypomnienia.