Czego się nauczysz?

Dodawanie smaczków

Jednostajna odpowiedź jest jak sernik bez rodzynek – w porządku, ale po jakimś czasie się nudzi. Dlatego warto urozmaicić swoje wystąpienie delikatnym żartem, anegdotą lub innym atrakcyjnym detalem.

Opanowanie języka ciała

Na imprezie należy mieć gest, a na egzaminie gesty. Najlepiej takie, które uzupełniają i wzmacniają komunikat słowny. Na szczęście opanowanie podstawowej gestykulacji jest proste - jak pstryknięcie palcami.

Rozbrajanie min

Pytania maturalne mogą zawierać pułapki. Nawet jeśli trafisz na swój temat, to na pewno znajdzie się tam jakieś zagadnienie, którego nie ogarniasz. To może być data, wzór, tytuł itp. Są sposoby, by omijać takie zasadzki.

Zobacz drugą część kursu

Jak oczarować egzaminatorów na egzaminie ustnym? cz. 2
Oglądaj!

Poznaj eksperta!

Billie Sparrow

Weronika Szymańska-Gątarek jest tłumaczką języka migowego, influencerką oraz ostatnią deską ratunku dla tych, którzy obawiają się egzaminów ustnych. Opowie Ci jak się zaprezentować i jak oczarować egzaminatorów.

Zobacz kursy!

Jeśli w twoich ulubionych snach o superbohaterach pojawia się nagle… Maciej Boryna, to wiedz, że przesadzasz z nauką. Co prawda, widzielibyśmy go w Umbrella Academy, ale to nie to uniwersum! Uporządkuj myśli i notatki, bo mamy dla Ciebie tłustą porcję wiedzy od 4 fenomenalnych ekspertów. Ich kursy są najlepszymi dowodami na to, że można jednocześnie się bawić i uczyć!

Czy da się zrobić coś więcej?

Oczywiście, że tak!

Jeśli wciąż nie czujesz się pewnie - mamy dla Ciebie arkusze pytań z ostatnich lat matur. Pobierz - i sprawdź, czy nic nie stanie na Twojej drodze!

Pobierz arkusze

Zarejestruj się i uzyskaj dostęp do darmowych kursów video i arkuszy maturalnych!

Chcesz się z nami skontaktować?
Żaden problem, wyślij wiadomość, korzystając z poniższego formularza!