Czego się nauczysz?

Unikanie największych błędów

Duża wtopa zapada w pamięć i może gwałtownie obniżyć ocenę. Lepiej potknąć się kilka razy niż raz efektownie wywalić się na twarz, prawda? Po tym wykładzie już (raczej) się nie skompromitujesz.

Skupianie się na swojej domenie

Jak się na czymś znasz, to wykorzystujesz to na 100%. Wyciskasz do końca - jak pastę do zębów z tubki. Na egzaminie też można to zrobić, ale trzeba się trochę postarać. Zobacz, jak to działa.

Korzystanie z doświadczeń innych

Nie, nie mamy na myśli ściągania! Raczej inspirowanie się i korzystanie ze sprawdzonych sposobów na naukę. Po co się męczyć, skoro inni zrobili to już wcześniej? Lepiej odpocznij i włącz wykład.

Zobacz drugą część kursu

3 uniwersalne sposoby, aby zdać maturę z każdego przedmiotu cz. 2
Oglądaj!

Poznaj eksperta!

Matura To Bzdura

Adam i Dyziak są ekspertami od eksponowania luk w wiedzy przypadkowych przechodniów. Ale żeby się zorientować, że ktoś czegoś nie wie, trzeba to wiedzieć. Oni mają wiedzę oraz 3 sposoby na zdanie egzaminu z każdego przedmiotu.

Zobacz kursy!

Jeśli w twoich ulubionych snach o superbohaterach pojawia się nagle… Maciej Boryna, to wiedz, że przesadzasz z nauką. Co prawda, widzielibyśmy go w Umbrella Academy, ale to nie to uniwersum! Uporządkuj myśli i notatki, bo mamy dla Ciebie tłustą porcję wiedzy od 4 fenomenalnych ekspertów. Ich kursy są najlepszymi dowodami na to, że można jednocześnie się bawić i uczyć!

Czy da się zrobić coś więcej?

Oczywiście, że tak!

Jeśli wciąż nie czujesz się pewnie - mamy dla Ciebie arkusze pytań z ostatnich lat matur. Pobierz - i sprawdź, czy nic nie stanie na Twojej drodze!

Pobierz arkusze

Zarejestruj się i uzyskaj dostęp do darmowych kursów video i arkuszy maturalnych!

Chcesz się z nami skontaktować?
Żaden problem, wyślij wiadomość, korzystając z poniższego formularza!