Poznaj nasze kursy

Te materiały wideo są obliczone na sukces. Zebraliśmy do kupy całą masę maturalnej wiedzy i chcemy się nią z Tobą podzielić.  Kliknij i dowiedz się jak wyrównać swoje szanse na egzaminie maturalnym.

Przygotowanie do matury z matematyki z Pauliną: jak zrozumieć interpretację geometryczną z jej przełożeniem na układ równań?

Matematyczna porcja wiedzy. W tym odcinku poznasz sposób – jak zrozumieć interpretację geometryczną z jej przełożeniem na układ równań? Krok po kroku poprowadzimy Cię przez sposób rozwiązywania zadań, z którymi będziesz musiał się zmagać na egzaminie maturalnym. Powodzenia!

Przygotowanie do matury z matematyki z Pauliną: proste równoległe i proste prostopadłe

Matematyczna porcja wiedzy. W tym odcinku poznasz sposób na proste równoległe i proste prostopadłe. Krok po kroku poprowadzimy Cię przez sposób rozwiązywania zadań, z którymi będziesz musiał się zmagać na egzaminie maturalnym. Powodzenia!

Przygotowanie do matury z matematyki z Pauliną: równania wymierne

Matematyczna porcja wiedzy. Krok po kroku poprowadzimy Cię przez sposób rozwiązywania zadań, z którymi będziesz musiał się zmagać na egzaminie maturalnym. Powodzenia!

Przygotowanie do matury z matematyki z Pauliną: nierówność z wartością bezwzględną

Matematyczna porcja wiedzy. W tym odcinku poznasz sposób na nierówność z wartością bezwzględną. Krok po kroku poprowadzimy Cię przez sposób rozwiązywania zadań, z którymi będziesz musiał się zmagać na egzaminie maturalnym. Powodzenia!

Przygotowanie do matury z matematyki z Pauliną: wielomiany

Matematyczna porcja wiedzy. W tym odcinku poznasz sposoby rozwiązywania równań wielomianowych.