Poznaj nasze kursy

Te materiały wideo są obliczone na sukces. Zebraliśmy do kupy całą masę maturalnej wiedzy i chcemy się nią z Tobą podzielić.  Kliknij i dowiedz się jak wyrównać swoje szanse na egzaminie maturalnym.

Przygotowanie do matury z angielskiego z Oliwią: past perfect

Czas na kolejną porcję maturalnej wiedzy. W tym odcinku poznasz past perfect. Dowiesz się, w jakich sytuacjach należy ten czas używać i o czym warto pamiętać, tworząc wypowiedzi. Z naszymi video lekcjami nauka gramatyki jest łatwiejsza, niż się spodziewasz. Powodzenia!

Przygotowanie do matury z języka angielskiego z Oliwią: Czasy przyszłe. Future simple, be going to, present continuous.

Kurs wideo z Oliwią pomoże Ci bez stresu przygotować się do matury z języka angielskiego. W tym odcinku poznasz zagadnienia maturalne- czasy przyszłe. Future simple, be going to, present continuous. Powodzenia!

Przygotowanie do matury z angielskiego z Oliwią: past simple

Czas na kolejną porcję maturalnej wiedzy. W tym odcinku poznasz czas Past Simple. Dowiesz się, w jakich sytuacjach należy go używać i o czym warto pamiętać, tworząc wypowiedzi. Z naszymi video lekcjami nauka gramatyki jest łatwiejsza, niż się spodziewasz. Powodzenia!

Przygotowanie do matury z angielskiego z Oliwią: present perfect

Czas na kolejną porcję maturalnej wiedzy. W tym odcinku poznasz czas Present Perfect. Dowiesz się, w jakich sytuacjach należy go używać i o czym warto pamiętać, tworząc wypowiedzi. Z naszymi video lekcjami nauka gramatyki jest łatwiejsza, niż się spodziewasz. Powodzenia!

Przygotowanie do matury z angielskiego z Oliwią: present simple

Kurs wideo z Oliwią Trójniak pomoże Ci bez stresu przygotować się do matury z angielskiego. W tym odcinku poznasz zasady używania czasu teraźniejszego prostego – Present Simple. To jeden z najpopularniejszych czasów w języku angielskim – opanowanie go nie powinno sprawić Ci żadnych problemów. Powodzenia!

Przygotowanie do matury z angielskiego z Oliwią: present continuous

Zapraszamy na kolejny odcinek kursu angielskiego z Oliwią Trójniak. Z dobrym nauczycielem przygotowania do matury wcale nie muszą być trudne! Dzisiaj poznasz zasady używania Present Continuous. Czas teraźniejszy ciągły to jedna z podstawowych konstrukcji gramatycznych, którą warto opanować przed egzaminem. Miłej nauki!