Od dziecka miałeś jasno wyznaczoną ścieżkę.

 Najczęściej było tak: najpierw podstawówka, potem liceum, a po maturze studia. 

Czasem rodzina to Ci całą przyszłość zaplanowała. Lekarza, prawnika… no jakiś taki prestiżowy zawód. Czyli po studiach jeszcze kilka lat dodatkowej nauki, specjalizacji, egzaminów i potem już sielanka. Tylko praca aż do emerytury. 

Gdyby tylko dało się inaczej…

Alternatywa dla nauki na studiach. 

Statystyki pokazują jasno. Pracodawcy szukają pracownika z doświadczeniem i praktyczną wiedzą. Chcą mieć człowieka, który szybko zacznie wykonywać swoje zadania, bez długiego przyuczania. Dlatego zamiast kilku lat spędzonych na studiach dziennych wybierz alternatywę.

Szybki kurs w Żaku. Kilka miesięcy nauki i zyskujesz praktyczną wiedzę w wybranym zawodzie. Dlaczego to się opłaca? Bo uczysz się od razu na programach i narzędziach, z których potem będziesz korzystać w pracy. Weźmy na warsztat kurs social media managera. 

Zostań specem od mediów społecznościowych

Rodzina mówiła Ci – nie siedź z nosem w telefonie? Wyłącz tego Fejsbuka? Nic nie osiągniesz siedząc tylko w tych internetach? Pokaż im, że się mylili. W Żaku możesz się nauczyć jak prowadzić kampanie reklamowe, moderować komentarze, zarządzać kryzysami i przede wszystkim jak ZARABIAĆ na tym co lubisz. Dowiesz się jak zostać ekspertem od zarządzania contentem w social mediach. A patrząc na ciągły rozwój mediów społecznościowych: Facebooka, Instagrama, Linkedina, TikToka – to Twoja wiedza i umiejętności przydadzą się na rynku pracy. 

Cały kurs odbywa się w formie online – czyli nie musisz jeździć daleko żeby zdobyć praktyczną wiedzę! 

Zajrzyj na stronę Żaka i dowiedz się więcej na temat kursu Social media manager!

https://zak.edu.pl/oferta-edukacyjna/ksztalcenie-jednoroczne/social-media-manager

Kategoria: Co po maturze?

Zobacz kursy!

Jeśli w twoich ulubionych snach o superbohaterach pojawia się nagle… Maciej Boryna, to wiedz, że przesadzasz z nauką. Co prawda, widzielibyśmy go w Umbrella Academy, ale to nie to uniwersum! Uporządkuj myśli i notatki, bo mamy dla Ciebie tłustą porcję wiedzy od 4 fenomenalnych ekspertów. Ich kursy są najlepszymi dowodami na to, że można jednocześnie się bawić i uczyć!

Czy da się zrobić coś więcej?

Oczywiście, że tak!

Jeśli wciąż nie czujesz się pewnie - mamy dla Ciebie arkusze pytań z ostatnich lat matur. Pobierz - i sprawdź, czy nic nie stanie na Twojej drodze!

Pobierz arkusze

Zarejestruj się i uzyskaj dostęp do darmowych kursów video i arkuszy maturalnych!

Chcesz się z nami skontaktować?
Żaden problem, wyślij wiadomość, korzystając z poniższego formularza!