Wyniki matur już za nami! Jak tam? Udało Ci się zdobyć tyle procent, ile chciałeś_łaś? Tak/nie? Jeżeli jesteś zadowolony/a, to super – GRATULUJEMY! Poszło Ci tak średnio? Spoko – zawsze możesz poprawić maturę za rok! Jeżeli natomiast czeka Cię II runda w sierpniu to czytaj koniecznie do końca. Mamy dla Ciebie protipa. 

Co po maturze?

Studia? Praca? 

A może… szkoła policealna? Nie słyszałeś/łaś o tym? To świetna alternatywa, dla osób, którym zależy na zdobyciu zawodu w krótkim czasie. Praktyczne zajęcia, fach w ręku i wchodzisz na rynek pracy płynnie….i zaczynasz zarabiać. Minimum teorii – maksimum ćwiczeń. Dzięki temu jesteś gotów/gotowa do podjęcia pracy w interesującym Cię zawodzie. W Żaku znajdziesz bogaty wybór kierunków. Sprawdź ofertę szkół medycznych i policealnych. I to ASAP! >>https://zak.edu.pl/oferta-edukacyjna

Kurs poprawkowy z matury

Matura nie poszła po Twojej myśli? Matma okazała się za trudna? A może angielski Cię kill im? 

Nie bój nic! W sierpniu runda 2! A żeby tym razem wrócić z tarczą, a nie na tarczy to najlepiej ogarnąć dobry kurs przygotowujący do matury poprawkowej.
W Żaku masz do wyboru wersję stacjonarną: 

https://zak.edu.pl/oferta-edukacyjna/kursy-stacjonarne/kurs-maturalny-z-matematyki

I online! 

Powtórkę materiału lepiej zacząć już dziś! Nie zwlekaj i zapoznaj się z programem kursów maturalnych. Przygotuj się do sierpniowej poprawki!

Kategoria: Co po maturze?

Zobacz kursy!

Jeśli w twoich ulubionych snach o superbohaterach pojawia się nagle… Maciej Boryna, to wiedz, że przesadzasz z nauką. Co prawda, widzielibyśmy go w Umbrella Academy, ale to nie to uniwersum! Uporządkuj myśli i notatki, bo mamy dla Ciebie tłustą porcję wiedzy od 4 fenomenalnych ekspertów. Ich kursy są najlepszymi dowodami na to, że można jednocześnie się bawić i uczyć!

Czy da się zrobić coś więcej?

Oczywiście, że tak!

Jeśli wciąż nie czujesz się pewnie - mamy dla Ciebie arkusze pytań z ostatnich lat matur. Pobierz - i sprawdź, czy nic nie stanie na Twojej drodze!

Pobierz arkusze

Zarejestruj się i uzyskaj dostęp do darmowych kursów video i arkuszy maturalnych!

Chcesz się z nami skontaktować?
Żaden problem, wyślij wiadomość, korzystając z poniższego formularza!