Nie chcesz czekać kolejnych 5 lat żeby się uniezależnić od rodziców? Chcesz już dzisiaj wziąć sprawy w swoje ręce? Zacząć zarabiać? I jednocześnie uczyć się, żeby szybko zyskać jeszcze lepszą pracę? No to mamy coś dla Ciebie!

Nie od dziś wiadomo, że branża beauty należy do sektora usług, który w ostatnich latach może pochwalić się niebywałym przyrostem. Rośnie świadomość klientów (tak, Panowie również korzystają z usług pielęgnacyjnych), a więc i na rynku pracy potrzeba ekspertów zdolnych do świadczenia usług na najwyższym poziomie. Co ciekawe, żeby móc rozpocząć pracę w tej branży nie trzeba spędzać kilku lat na studiowaniu. Wystarczy mądrze do tego podejść!

Szkoła policealna – tytuł zawodowy w zaledwie w dwa lata!

Grunt to właściwe podejście. Nauka w szkole policealnej ma wiele plusów. Największym z nich jest bogata oferta kierunków. My dzisiaj skupimy się na jednym z nich – techniku usług kosmetycznych. Czyli popularnej kosmetyczce. Co da Ci nauka w szkole policealnej? I czego się nauczysz na tym kierunku? Przekonaj się!

Jakie są zalety nauki na tym kierunku w Żaku? Przede wszystkim w 2 lata zdobędziesz rzetelną wiedzę! Stawiamy na praktyczne ćwiczenia, a więc oprócz teoretycznych podstaw (żeby zabiegi pielęgnacyjne nie miały przed Tobą tajemnic) nauczysz się wykonywania wszystkich podstawowych zabiegów. Kolejny plus to cena! Nauka na kierunku Technik usług kosmetycznych jest darmowa! No i uczysz się w weekendy (zjazdy masz najczęściej w 2 weekendy w miesiącu), więc możesz na spokojnie pracować od poniedziałku do piątku i jednocześnie się rozwijać. Brzmi spoko, co nie? Zajrzyj tutaj!

Kurs na stylistkę paznokci

Inny sposób na ogarnięcie wymarzonych kwalifikacji to specjalistyczny kurs. Kosmetyczka średnio Ci podeszła? A może zainteresuje cię praca w zawodzie stylistki paznokci.

W Żaku wystarczy rok nauki aby móc rozpocząć pracę w salonie stylizacji paznokci. na zajęciach nauczysz się wszystkiego co potrzebne aby rozpocząć swoją przygodę w branży biuti. Dowiesz się jak wykonywać najmodniejsze zdobienia, przedłużać paznokcie, pielęgnować dłonie twoich klientek. Aż 70% zajęć to praktyczne ćwiczenia. Dzięki temu nie będziesz miała problemu z rozpoczęciem w zawodzie stylistki. nauka także odbywa się w weekendy co oznacza że możesz bez problemu pracować i się uczyć. Sprawdź tutaj!

Jeżeli jesteś ciekaw ciekawa jakie jeszcze kierunek lub kursy oferuje Żak, to zajrzyj na stronę https://zak.edu.pl/oferta-edukacyjna.

Kategoria: Co po maturze?

Zobacz kursy!

Jeśli w twoich ulubionych snach o superbohaterach pojawia się nagle… Maciej Boryna, to wiedz, że przesadzasz z nauką. Co prawda, widzielibyśmy go w Umbrella Academy, ale to nie to uniwersum! Uporządkuj myśli i notatki, bo mamy dla Ciebie tłustą porcję wiedzy od 4 fenomenalnych ekspertów. Ich kursy są najlepszymi dowodami na to, że można jednocześnie się bawić i uczyć!

Czy da się zrobić coś więcej?

Oczywiście, że tak!

Jeśli wciąż nie czujesz się pewnie - mamy dla Ciebie arkusze pytań z ostatnich lat matur. Pobierz - i sprawdź, czy nic nie stanie na Twojej drodze!

Pobierz arkusze

Zarejestruj się i uzyskaj dostęp do darmowych kursów video i arkuszy maturalnych!

Chcesz się z nami skontaktować?
Żaden problem, wyślij wiadomość, korzystając z poniższego formularza!