Czego się nauczysz?

Ćwiczenie pamięci

Zapamiętywanie mało przydatnych faktów to trudna dyscyplina. Na szczęście istnieją metody na szybkie przyswajanie wiedzy, a Bracia wypróbowali kilka z nich na własnych skórach (nie, nie wytatuowali sobie ściąg).

Wykuwanie typowych tematów

Typowy temat maturalny można rozpoznać z daleka. Pojawia się co kilka lat, jest przeraźliwie nudny i wywołuje koszmary. Czy można sobie z nim poradzić? Okazuje się, że tak i nawet nie jest to takie trudne.

Efektowne kończenie walki

Na każdym egzaminie ważne jest pierwsze wrażenie i efektowna puenta, która zostaje w pamięci. Tak samo jest w świecie walk, więc Bracia dobrze wiedzą o co chodzi i tłumaczą to na przykładach.

Zobacz pierwszą część kursu

Matura na ostatnią chwilę. Czyli jak przygotować się w tydzień
Oglądaj!

Poznaj eksperta!

Bracia Malczyńscy

Marcin i Dawid mają wiele talentów – ogarniają walki MMA i inne biznesy, oraz prowadzą kanał na YouTube i… szkolą do egzaminów. Tak, bracia podpowiedzą Ci, jak przygotować się do matury w tydzień.

Zobacz kursy!

Jeśli w twoich ulubionych snach o superbohaterach pojawia się nagle… Maciej Boryna, to wiedz, że przesadzasz z nauką. Co prawda, widzielibyśmy go w Umbrella Academy, ale to nie to uniwersum! Uporządkuj myśli i notatki, bo mamy dla Ciebie tłustą porcję wiedzy od 4 fenomenalnych ekspertów. Ich kursy są najlepszymi dowodami na to, że można jednocześnie się bawić i uczyć!

Czy da się zrobić coś więcej?

Oczywiście, że tak!

Jeśli wciąż nie czujesz się pewnie - mamy dla Ciebie arkusze pytań z ostatnich lat matur. Pobierz - i sprawdź, czy nic nie stanie na Twojej drodze!

Pobierz arkusze

Zarejestruj się i uzyskaj dostęp do darmowych kursów video i arkuszy maturalnych!

Chcesz się z nami skontaktować?
Żaden problem, wyślij wiadomość, korzystając z poniższego formularza!